Gizlilik Politikası

RADYO DEĞİŞİK FM YAYINCILIK A.Ş. 'nin sahip olduğu Haber Ereğli (https://habereregli.com) web sitesi olarak, kullanıcılarımızdan herhangi bir bilgi talep etmemekteyiz. Kişisel bilgileriniz ve verileriniz saklanmamakta, herhangi bir pazarlama ürünü olarak kullanılmamaktadır.
habereregli.com web sitemiz google analytics veri sistemi kullanmaktadır. Google Analytics web sitemizden bağımsız olarak ziyaretçi bilgilerini raporlamak amacıyla saklayabilir. 
Herhangi bir kullanıcı verisi habereregli.com web sitesinden herhangi bir firma/kurum ya da kuruluşa kesinlikle aktarılmamaktadır.

Kullanıcılarımızın kişisel gizlilik ve güvenliği bizim için önceliklidir.

Mobil uygulamamız kullandığınız cihaz bilgisini ve yaklaşık konumunuzu analitik verilerini işlemek amacıyla kaydetmektedir. İsteğe bağlı olarak konum ve izin servislerinden devre dışı bırakabilirsiniz.

Radyomuzun yerel yayın frekansı FM 97.1 dir.

habereregli.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ereglifm.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

habereregli.com sitesindeki haber, fotoğraf, video ve diğer bilgiler lisanslı olarak kullanılmaktadır.

Veri güvenliği hakkında bilgi almak için;

RADYO DEĞİŞİK FM YAYINCILIK A.Ş. (Haber Ereğli)

Telefon ve Faks

(0 372) 323 73 95

Adres

Müftü mahallesi Süheyla Erel sokak Ay City İş Merkezi No:2/1 Daire:41 67300 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK / TÜRKİYE

E-Posta

info@habereregli.com