EREĞLİ'DE BUGÜN 4 KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

EREĞLİ'DE BUGÜN 4 KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Emekli Öğretmen Barbaros Çırpan`ında aralarında bulundu 4 kişi hayatını kaybetti.


Ereğli eşrafından merhum Hüseyin ve Zekiye Çırpan’ın oğulları; Bülent Çırpan ve Makbule Pasiner’in kardeşleri ;  Merhume Jale Fota’nın ağabeyi; Canran Çırpan’ın babası emekli Öğretmen Barbaros ÇIRPAN vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün Cuma Namazına müteakip  Bozhane Camiinde kılınacak  cenaze namazının ardından Kestaneci mezarlığında toprağa verilecektir.          

 

Ereğli eşrafından  Hacı Mehmet Köse Ve Zeliha Köse’nin oğulları; Kemal, Cemal , Saliha ve Yasemin Köse’nin ağabeyleri; Sevil Köse’nin eşi; Muhammet Ali,Mehmet Akif,Serhat ve Egemen Köse’nin babaları Ali Rıza KÖSE Vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.       

 

Kırmacı Mahallesi  Çeştepe sakinlerinden; Merhum Hasan,Merhum Hüseyin,Merhume Altun, Merhume Saadet ve Mehmet Yüksel’in kardeşleri;  Nuran Yüksel’in eşi; Şehrimiz esnaflarından Nur-Et Sahibi Sezgin Yüksel Ve Sezai Yüksel’in babaları; merhum Kubilay,Ayşegül,İlkay ve Ahmetcan  Yüksel’in dedeleri  Ahmet YÜKSEL vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün Cuma namazına Müteakip Bozhane Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Çeştepe aile mezarlığında toprağa verilecektir.   

 

Göktepe Mahallesi sakinlerinden, Merhum Rahmi  Demiray ve Emine Demiray’ın kızları; İsa Demiray’ın Kız kardeşi; Yunus, Rahmi Ve Esra’nın halaları Nermin DEMİRAY vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün  Cuma namazına Müteakip Göktepe Mahallesi Yalı camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Göktepe mezarlığında toprağa verilecektir.


şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın