EREĞLİ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ !

EREĞLİ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ !

Başkan ,


      TFF Bölgesel Amatör Lig'inde (BAL) mücadele eden ve yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kdz.Ereğli Belediyespor’da Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık yeni sezon öncesi takımı ziyaret ederek teknik heyet ve futbolculara başarılar diledi. Başkan Posbıyık, "Sezon hazırlıklarını yapıyorsunuz. Futbolcularımız ve teknik heyet, yönetim kurulumuz, hepimiz çok iyi niyetlerle bu işe başladık. Hep beraber mücadele etmeye and içtik." ifadelerini kullandı.

 

Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Kulüp 2. Başkanı Halil Bozkuş ve yönetim kurulu üyeleriyle 2023-2024 sezonu öncesi antrenmanlara başlayan Bölgesel Amatör Lig’de 3. Lige yükselme mücadelesi verecek Kdz. Ereğli Belediyesporlu futbolcuları ve teknik heyeti antrenman öncesinde ziyaret ederek başarılar diledi.

BAŞKAN POSBIYIK; EN BÜYÜK ARZUM FESTİVALDE ŞAMPİYON TAKIM DİYE SAHNEYE ÇIKARMAK

Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık teknik heyet ve futbolculara; "Sezon hazırlıklarını yapıyorsunuz. Futbolcularımız ve teknik heyet, yönetim kurulumuz, hepimiz de çok iyi niyetlerle bu işe başladık. Hep beraber mücadele etmeye and içtik. Sizlerin de gayreti ile bu sene mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Yardım etmenizi rica ediyoruz. İnşallah tahmin ettiğimiz olayı gerçekleştirmeyi çalışıyoruz. Sizler de bize desteğinizi verdiğiniz takdirde bu sene iddialı bir takım olacağımıza inanıyorum. Çok değerli arkadaşlar var aramızda. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Allah yolumuzu açık etsin. Kazasız belasız, sağlık içerisinde ve en önemli mesele, arkadaşlık ilişkilerini en üst düzeye getirmek. Biz hazırız yönetim kurulu olarak. Teknik heyet olarak hazırız. Sizler de bize destek verirseniz, hep beraber bağıracağız. En büyük arzum sizleri festivalde şampiyon takım diye sahneye çıkarmak" ifadelerinde bulundu.

BAŞKAN POSBIYIK; BU SENE O SENE OLSUN

Belediye ve Kulüp Başkanı Posbıyık; "Yönetim kurulunda çok değerli insanlar var. Bu sene hocamızı da bulduk. Bir aileyiz. Bir sıkıntınızda Halil Bey, Akın Bey sorunlarınızı çözerler, bana da başvurabilirsiniz. Sadece siz bir gol atın, müdafaa yapın diye değil bir insan olarak sizlere bakıyoruz. Sizler, bizlerin evlatlarımızsınız. Bu sene destek istiyoruz. Bir arkadaşlık bağını kurun ve hocalarımızı çok iyi dinleyin. Ve bu sene o sene olsun. En büyük temennimiz bu. Sizlerden bunları bekliyoruz bu sene. Başarılar ve sağlıklar diliyorum. Kolay gelsin" dedi.

EREĞLİ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ !

Başkan ,


kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın