FESTİVAL İPTAL EDİLDİ !

FESTİVAL İPTAL EDİLDİ !

Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali iptal edildi.


Bir süre önce 4-5-6-7 Temmuz’da yapılacağı açıklanan 24. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali iptal edildi.

17.5.2024 tarihli Resmi Gazete`de yayımlanan "Tasarruf Tedbirleri ile İlgili 2024/7 Sayılı Cumhurbaşkanlığı genelsinde, kamu kurum ve kuruluşlarının harcamalarında tasarruf sağlanması, kamu kaynaklarının etkili, ekonomik ve verimli kullanımı, temsil, tören, ağırlama ve tanıtım giderlerine yönelik tasarruf maddeleri festivale sekte vurdu.

Belediyede konuya ilişkin durum değerlendirmesi yapıldığı, daha önce benzer etkinlikleri duyuran ancak iptal eden belediyelerden bilgi alınıp müfettişlere danışıldığı ve alınan görüşlerin değerlendirilerek iptal kararı alındığı ve hafta başında iptale ilişkin Belediyeden resmi duyurunun yapılacağı öğrenildi.

Ereğli Belediyesi bugün  2024-2025 futbol sezonu öncesinde yapılacak olan Ereğli Belediyespor olağanüstü genel kurulu öncesinde, kulübün özellikle futbol branşlarını,mevcut koşullar içerisinde sürdürebilecek, istekli olan yeni yönetim ve yöneticilerin, en geç 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 14.00’e kadar Kulüp Başkanlığı’na bildirmelerini aksi halde, bölgenin 44 yıllık, en büyük kulübünün özellikle futbol branşları başta olmak üzere, faaliyetlerini bu sezon askıya almak zorunda kalınacağını duyurmuştu.


gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın