İKİSİ TAKSİCİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI !

İKİSİ TAKSİCİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI !

Mimar Bartu Can`ın ölümü ile ilgili 3 kişi gözaltına alındı.


Ereğlİ'de kamp yaptığı alanın yakınlarında ölü bulunan iç mimar Bartu Can'ın ölümü ile ilgili 3 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.


10 Eylül 2023 tarihinde Ilıksu mevkiinde kamp yaptığı alanın yakınlarında ölü olarak bulunmuştu.

Bartu Can, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Devlet hastanesine kaldırılmış ve yapılan otopsisinde çene altından vurulduğu tespit edilmişti. Derinleştirilen soruşturmada 3 kişi göz altına alınmış ve ev ile iş yerlerinde arama yapılmış, gözaltına alınan 3 kişi daha sonra adlı kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır. 
SORUŞTURMA DERİNLEŞTİ... YENİ GÖZALTILAR VAR...
Jandarma ekiplerinin soruşturma kapsamında 3 kişiyi daha gözaltına aldığı öğrenildi. Jandarma ekipleri gerek güvenlik kamera görüntüleri gerekse de yapılan araştırmada S.A.,O.A.VE A.Y yi gözaltına aldı.

Zanlılardan ikisinin taksici olduğu ve il ile ilçeye giriş çıkışlarında ki tutarsızlık olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan 3 kişinin sorgusunun devam ettiği alınan bilgiler arasında yer aldı. 

 

Edinilen bilgiye göre; jandarma ekiplerinin yaklaşık 2 hafta süren güvenlik kameraları incelemeleri sonrasında, sabah saatlerinde Zonguldak’tan çıkış ve Kdz.Ereğli’ye giriş saatleri arasında tutarsızlık bulunduğu gerekçesiyle cinayete karıştığından şüphelenilen taksiciler A.Y ve O.A’yı gözaltına aldı.


gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın