KARADUMAN - BAŞKAN BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

KARADUMAN - BAŞKAN BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Ereğli Belediyespor A Takımı Teknik Direktörü İbrahim Karaduman Başkan Posbıyık`ı ziyaret etti.


Kdz. Ereğli Belediyespor A Takımı Teknik Direktörü İbrahim Karaduman ve teknik ekibi, Başkan Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Posbıyık; “ Felaketin ve siyasetin olduğu bir ortamda geldiniz. Ama tanıyorum sizleri. Güzel şeyler duyuyorum hakkınızda. Çok mutlu oldum sizleri tanıdığım için.”ifadelerinde bulundu. 

BAŞKAN POSBIYIK; BİR RUH VERDİNİZ SAĞOLUN

Başkan Posbıyık ziyarette yaptığı konuşmada; “Bir ruh verdiniz, sağ olun. Tabi hep beraber, yönetimle beraber, sizlerle beraber. Siz geldikten sonra Ereğli’de dalgalanma oldu sağ olun. Çok memnun oldum. Böyle mutsuzluğa kapılırken, umuda gitmek çok güzel bir şey. Başarılarınız için tebrik ediyorum sizleri. Arkadaşlarımın bana verdiği bilgiye göre kondisyon da arttı diyorlar. Ben son zamanlarda çok yoğunum. Bir de grip oldum bunun üzerine hala atamadım. Hep hakkınızda haber alıyorum ama, maalesef iletişim kuramadık hatta Halil Bey’e bugün dedim; “Hayırlı olsun diyemedik çocuklar için, birisini kaybetmişler…” Paylaşıyorum acınızı…  Bu arkadaşlar, yönetim kurulu muhteşem bir yönetim kurulu. Bütün imkanlarını kullanıyorlar. Türkiye’nin ekonomik durumu iyi olmadığı için sıkıntılı anlar yaşanıyor. Allah’a şükür hepsini de aşıyorlar. Sağ olsunlar. Sizden gayret bekliyoruz. Şampiyonluk bekliyoruz.”

TEKNİK DİREKTÖR KARADUMAN; O 4 MAÇ, 12 MAÇIN HABERCİSİ

Kdz.Ereğli Belediyespor Teknik Direktörü İbrahim Karaduman; “Başkanım biz geldiğimizde, herkes de inanç vardı. Yönetimde de, taraftarlarda da… Ama takım bayağı da bir gerideydi. 11 puan gibi bir fark vardı. Ben ilk konuştuğumda, bana inanmak istemişlerdir ama belki de içlerinden “hayalperest” bile demiş olabilirler. Genç ve hayalperest demiş olabilirler, ama en azından o 4 maç ta, ikinci yarıdaki 12 maçın habercisi olacak inşallah. 12 maçı da kazanacak bir ekibiz. Ekstra takviyeler yapmıyoruz. Yönetim kurulumuza söylüyoruz, bir gün en fazla iki günde bazı oyuncular oldu. Hemen bitiriyoruz. Takımda eksik bölgeler vardı bazı bölgeler alternatifsizdi. Bir de genç oyuncularla ilgili biraz sayımız da azdı. Onu hemen çoğalttık. İyi gidiyor, belki 1 veya 2 oyuncu da yol üzerinde, çok iyi birisi denk gelirse değerlendiririz. Yoksa şu andaki mevcut kadro da bizi inşallah o sizin 22 yıllık özleminize, bizi de hayatımızdaki en iyi kariyer başlangıcıyla buraya bağlayacak. Bizim hedefimiz şu; biz eşimle bu kadar kritik dönem geçirirken, hayalimiz böyle bir kaos ortamında iken, sıkıntı yaşarken, onunla yine de inşallah çocuğumuz 3-4 aylık olduğunda, şampiyonluk turu atmaya geliriz dedik. Ben oyuncuları da çok inandırmaya çalışıyorum. Ben inanıyorum çünkü, geldiğimde de inanıyordum 11 puan varken..  Şimdi 5 puan fark var. O yüzden de biz çok çalışıyoruz ve daha fazla çalışacağız. En çok çalışanın hak ettiğini almasını isteyen biri olarak, herkesten fazla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 


gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın