KATI "CİDDİ BİR RİSKİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM \"

KATI "CİDDİ BİR RİSKİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM \"

Akın Katı , ameliyatı sonrası teşekkür mesajı yayınladı.


İş Adamı ve Ereğli Belediyespor As Başkanı Akın Katı başarılı geçen ameliyat sonrası sosyal medyadan mesaj yayınladı. "Sağlığın her şeyden kıymetli olduğunu bir kez daha anladım.Doktorumun ifadesine göre tam zamanında bir ameliyat geçirdim. Ciddi bir riskin eşiğinden döndüm."Katı, "Bu süreçte kendisine destek veren herkese destk veren herkese teşekkür ettti.

Katı'nın mesajı şöyle ;

Sağlığın her şeyden kıymetli olduğunu bir kez daha anladım.

Uzun zamandır ciddi sağlık sorunları ile mücadelemi sürdürüyorum. Bugün Acıbadem Taksim Hastanesi’nde Ereğlili doktorumuz Prof. Dr. Melih Us  tarafından ameliyat oldum.

Kendisine şükranlarımı sunuyorum. 

Akrabam, Aile büyüğümüz Belediye Başkanımız Halil Posbıyık ve ablamız Neriman Posbıyık tedavi ve ameliyat süreciyle yakından ilgilendiler. Aile bağımızın daha güçlü olması beni ayrıca mutlu etti. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

Burada adlarını tek tek yazamadığım ameliyat öncesi ve sonrası hastalığım süresince desteklerini esirgemeyen gerek telefon gerekse sosyal medya mesajları ile bana güç veren Milletvekillerimizden, siyasetçilere, iş dünyasına, bürokratlarımıza, muhtarlarımıza, meclis üyelerinden, sivil toplum örgütü temsilcilerine, spor camiasından, futbolculara ve taraftarlarımıza herkese teşekkür ediyor, sevgilerimi yolluyorum.

Doktorumun ifadesine göre tam zamanında bir ameliyat geçirdim. Ciddi bir riskin eşiğinden döndüm.

Sağlık durumum gayet iyi. Hafta sonu Ereğli’ye geleceğim ve tedavi sürecim Ereğli’de devam edecek.

Tekrar eski sağlığıma kavuşarak,  iş insanı olarak kentimize istihdam sağlamak, spor camiasına da her zamankinden daha güçlü bir şekilde hizmet etmek en büyük temennim.

Hepinizi seviyorum. İyi ki varsınız… Saygı ve sevgilerimle…


gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın